Lehetne ez is címe ennek a csodás papírnak, ami nem csak Hajnalt, de engem is megihletett. Amikor készült ez a fotó, akkor még nem is gondoltam rá, de amikor visszanéztem a sok fényképet, akkor olyan érzésem volt, mintha direkt ehhez a papírhoz készült volna. Szóval a kettő együtt „scrappelésért kiáltott” – ahogy én szoktam mondani… ![]()
Mivel a papír önmagában is szuper, nem is akartam túlgondolni az oldalt. A fotót alárétegeztem és az Itt van az ősz alkotócsomagból pár kivágattal és szócímkével díszítettem. Annyi játékossága van még az oldalnak, hogy a levelek közül néhányat kivágtam a papírból és kicsit kiemeltem a síkból, mint ahogyan a fénykép melletti szócímkéket is.




Felhasznált termékek:



